•  
 • Essence Yunnan z brzoskwinią i morelą

  Essence Yunnan z brzoskwinią i morelą

  Herbata czarna z brzoskwinią i morelą

  Więcej szczegółów

  Producent: Big-Active

  Big-Active

   

  Essence Yunnan z brzoskwinią i morelą - to mieszanka klasycznej, czarnej herbaty i odpowiednio wyselekcjonowanych, aromatycznych dodatków. Doświadczenie i systematyczność w prowadzeniu upraw na ojczystych, chińskich plantacjach zaowocowały zbiorami wyjątkowych herbat, których uwieńczeniem jest dodatek wonnych owoców i aksamitnych płatków nagietka. Kawałki soczystej brzoskwini oraz pachnącej moreli znakomicie komponują się z naparem, nadając mu wyjątkowy smak i przyjemny aromat. Podaruj sobie chwilę relaksu. Spójrz jak herbaciane listki rozwijają się na Twoich oczach i pobudź swe zmysły, odkrywając wyjątkowy smak czystej natury.

   

  Herbaty Essence to wyśmienite kompozycje klasycznych herbat czarnych przygotowywane pieczołowicie i z najwyższą starannością. Długoletnia tradycja i unikalny klimat wysokogórskich plantacji nadają im pełny i głęboki smak, który doskonale współgra z suszonymi owocami, aromatami i płatkami kwiatów.

   To tutaj, w chińskiej prowincji Yunnan od ponad 1700 lat produkuje się uznaną na całym świecie herbatę, o niezmiennie wysokiej jakości. Panujący tu specyficzny klimat, urodzajne gleby  położenie, a także okresy zbiorów i dostępność wody rzutują na smak późniejszego naparu. Skosztuj i daj się porwać w intrygującą podróż szlakami Chin – kolebki herbaty, gdzie monsunowy wicher tańczy nad muskanymi słońcem górskimi plantacjami, a delikatny życiodajny deszcz zrasza herbaciane krzewy.

   

  SKŁAD:

  herbata czarna (72%), owoc ananasa kandyzowany, skórka pomarańczy, aromaty, owoc moreli (1%), płatki kwiatu nagietka (0,6%), owoc brzoskwini (0,5%).

   

  Kraj pochodenia herbaty: Chiny

   

  Sposób parzenia:

  herbatę zalać wodą o temp. 96°C, parzyć przez 4-5 min.


  Zawartość opakowania:

  80g herbaty liściastej

  Brak komentarzy

  Kategorie

  Producenci