•  
 • Essence Yunnan z pigwą i pomarańczą

  Essence Yunnan z pigwą i pomarańczą

  Herbata czarna z pigwą i pomarańczą

  Więcej szczegółów

  Producent: Big-Active

  Big-Active

  Essence Yunnan z pigwą i pomarańczą to orzeźwiające połaczenie herbaty czarnej, owocu pomarańczy i pigwy oraz płatków nagietka. Zasmakuj w świeżej kompozycji herbat Big-Active.

   

  Herbaty Essence to wyśmienite kompozycje klasycznych herbat czarnych przygotowywane pieczołowicie i z najwyższą starannością. Długoletnia tradycja i unikalny klimat wysokogórskich plantacji nadają im pełny i głęboki smak, który doskonale współgra z suszonymi owocami, aromatami i płatkami kwiatów.

   To tutaj, w chińskiej prowincji Yunnan od ponad 1700 lat produkuje się uznaną na całym świecie herbatę, o niezmiennie wysokiej jakości. Panujący tu specyficzny klimat, urodzajne gleby  położenie, a także okresy zbiorów i dostępność wody rzutują na smak późniejszego naparu. Skosztuj i daj się porwać w intrygującą podróż szlakami Chin – kolebki herbaty, gdzie monsunowy wicher tańczy nad muskanymi słońcem górskimi plantacjami, a delikatny życiodajny deszcz zrasza herbaciane krzewy.

   

  SKŁAD:

  herbata czarna (75%), owoc ananasa kandyzowany, skórka pomarańczy (10%), aromaty, płatki kwiatu nagietka (0,6%), owoc pigwy (0,5%).

   

  Sposób parzenia:

  1 łyżeczkę herbaty zalać wodą o temp. 90°C, parzyć przez 2-3 min.


  Zawartość opakowania:

  80g herbaty liściastej

  Brak komentarzy

  Kategorie

  Producenci