•  
 • Essence Earl Grey z płatkami róży

  Essence Earl Grey z płatkami róży

  Herbata czarna Earl Grey Superior z płatkami róży

  Więcej szczegółów


  Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

  Producent: Big-Active

  Big-Active

  Essence Earl Grey Superior to unikalna kompozycja czarnej herbaty, aromatycznego olejku bergamoty i aksamitnych płatków bławatka, przygotowana z myślą o wytrawnych smakoszach słynnego naparu hrabiego Greya. Wysokogórski klimat plantacji, z kórych pochodzi, nadaje jej pełny, intensywny i głęboki smak, który poczujesz w każdej filiżance. Kuszące płatki róży oraz subtelne, typowe dla herbaty Superior płatki bławatka znakomicie komponujące się z naparem, nadając mu wyjątkowy aromat i barwę. Podaruj sobie chwilę relaksu. Spójrz na herbaciane listki powoli rozwijające się na Twoich oczach i pobudź swe zwmysły, odkrywając wyjątkowy smak czystej natury.

   

  Herbaty Essence to wyśmienite kompozycje klasycznych herbat czarnych przygotowywane pieczołowicie i z najwyższą starannością. Długoletnia tradycja i unikalny klimat wysokogórskich plantacji nadają im pełny i głęboki smak, który doskonale współgra z suszonymi owocami, aromatami i płatkami kwiatów.

   To tutaj, w chińskiej prowincji Yunnan od ponad 1700 lat produkuje się uznaną na całym świecie herbatę, o niezmiennie wysokiej jakości. Panujący tu specyficzny klimat, urodzajne gleby  położenie, a także okresy zbiorów i dostępność wody rzutują na smak późniejszego naparu. Skosztuj i daj się porwać w intrygującą podróż szlakami Chin – kolebki herbaty, gdzie monsunowy wicher tańczy nad muskanymi słońcem górskimi plantacjami, a delikatny życiodajny deszcz zrasza herbaciane krzewy.

   

  SKŁAD:

  herbata czarna (92,7%), aromaty, płatki kwiatu róży (3%), płatki kwiatu nagietka (0,6%)

   

  Kraj pochodenia herbaty: Chiny

   

  Sposób parzenia:

  herbatę zalać wodą o temp. 96°C, parzyć przez 4-5 min.


  Zawartość opakowania:

  80g herbaty liściastej

  

  Brak komentarzy

  Kategorie

  Producenci