•  
 • Zioła Mnicha Na pracę jelit Bio-Active

  Zioła Mnicha Na pracę jelit Bio-Active

  W trosce o trawienie

  Więcej szczegółów

  Producent: Big-Active

  Big-Active

  Zioła mnicha polecane na pracę jelit to starannie dobrane składniki roślinne, które wpływają osłaniająco i nawilżająco na przewód pokarmowy. Dzięki znanym i cenionym składnikom korzystnie oddziałują na pracę jelit i wspomagają usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii.

  Czarny bez (Sambucus sigra) – wykorzystywany już w medycynie ludowej jako środek delikatnie przeczyszczający. Owoce bzu wykazują działanie wspomagające usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii, a także ułatwiające wypróżnanie, szczególnie gdy napar spożywana jest po obfitym posiłku.

  Len zwyczajny (Linum usitatissimum) – wchodzące w kontakt z wodą jego nasiona silnie pęcznieją, pochłaniając spore ilości wody, dzięki czemu nawilżają organizm od środka. Działają także osłaniająco na przewód pokarmowy i błonę śluzową żołądka (poddawaną działaniu kwasów żołądkowych), a dzięki uzupełnianiu zapasów wody w jelicie grubym, ułatwiają wypróżnianie.

  Sposób parzenia:
  Zalać wodą o temperaturze 96 C. Parzyć 5-10 min.
  Porcja zalecana w ciągu dnia: 3 razy dziennie po 1 torebce, najlepiej po posiłkach. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

   

  Skład:

  owoc czarnego bzu (3g/3tb), nasiona lnu (1,5g/3tb), ziele mięty (1,5g/3tb)

   

  Zawartość opakowania:

  20 torebek x 2g

  Brak komentarzy

  Kategorie

  Producenci