•  
 • Zioła mnicha na odchudzanie Bio-active

  Zioła mnicha na odchudzanie Bio-active

  W trosce o sylwetkę

  Więcej szczegółów

  Producent: Big-Active

  Big-Active

  Zioła mnicha polecane na odchudzanie to starannie dobrane składniki ziołowe, które ułatwiaja walkę ze zbędnymi kilogramami. Aby wzmocnić swoje działanie zostały wzbogacone L-karnityną, która uczestniczy w spalaniu tłuszczów i dostarcza energii mięśniom.

  Herbata czerwona Pu-Erh (Camelia sinensis) – bogactwo związków czynnych i zachodzące podczas jej dojrzewania procesy nadają jej wyjątkową wartość. Tradycyjna medycyna chińska przypisuje jej właściwości wspomagające odchudzanie oraz przyśpieszające przemianę materii. Obecne w niej związki czynnie przyspieszają spalanie kalorii w procesie termogenezy, ułatwiając walkę z nadwagą.

  Yerba mate (Ilex paraguariensis) – znana od stuleci jako wspaniały środek na zmęczenie, niepokoje i obniżony nastrój. Podnosi sprawność fizyczna i psychiczna organizmu oraz korzystnie wpływa na metabolizm tłuszczów. Zastosowanie diety oraz wysiłku fizycznego w naparem Yerba Mate zwiększa ilość traconych kalorii i pomaga zmniejszyć masę ciała.

  L-karnityna – stymuluje spalanie tłuszczów i zwiększa ich wykorzystanie w organizmie jako źródło energii (a nie magazynowanie w tkance tłuszczowej). L-kanityna jest odpowiedzialna za transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do centrów energetycznych w komórkach, gdzie zamieniane są na energię.

  Sposób parzenia:
  Zalać wodą o temperaturze 96 C. Parzyć 5-10 min.
  Porcja zalecana w ciągu dnia: 3 razy dziennie po 1 torebce, najlepiej po posiłkach. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

   

  Skład:

  herbata czerwona Pu Erh (1,4g/3tb), yerba mate (1g/3tb), owoc dzikiej róży (1g/3tb), ziele mniszka lekarskiego (900g/3tb), ziele pokrzywy, ziele skrzypu polnego, koszyczek rumianku, L-karnityna (122g/3tb).
   


  Zawartość opakowania:

  20 torebek x 2g

  Brak komentarzy

  Kategorie

  Producenci